Nedir bu web tasarım?

web tasarım resmi

Web Tasarım Hizmetimiz

Günümüzde firmaların pazarlamasını ve tanıtılması kolaylaştıran en etkili ve hıslı çözümlerden biridir. Öncelikle firma iyi analiz edilmeli ve müşterinin isteği en doğru şekilde en düşük maliyetlerle hesaplanmalı ve iş, söz verilen günde teslim edilmelidir. Web tasarım yaptıran firmaların genellikle yaşadığı en büyük sıkıntılardan birisi de tasarımın söz verilen zamanda teslim edilmemesidir! Adalanya web ofisi olarak işverenin bu sorununa dikkat ederek,

Teknolojiye paralel olarak hızla ilerleyen İnternet, bugün tüm dünyada geniş kitleler tarafından kullanılan en önemli iletişim aracı ,kurumların ve firmaların ürünlerini pazarlayabilecekleri çok büyük ve aynı zamanda maliyeti çok düşük bir sanal pazardır. Bu pazardan faydalana bilmek için tek gerekli olan bir web sitesi sahibi olmak, eğer bir web siteniz yoksa bizimle irtibata hemen geçmektir.

Web Tasarim HTML kodlama sistemi üzerine kurulmuş,PHP, ASP, AJAX, JAVASCRİPT, JQUERY gibi yazılım dilleri ile işlevsellik kazandırılan ve SQL,MySQL, MsSQL veritabanları ile veri kaydı olanağı sunan, grafikle estetik güzellik sağlanan bir online uygulama ve yazılım türüdür.
Web tasarım CSS ile kodlanmalı ve web standartlarına uygun olması gerekir. Web sayfaları, araştırmalarımıza göre kullanıcıların ilgili sayfanın açılışını bekleme süreleri max 10 saniyedir. Bütün bunlar göz önünde bulundurulmalı ve ince detayına kadar hesaplanmalı, doğru yerde doğru materyaller kullanılmalı, grafik ve renk tasarımları ziyaretciyi yormamalıdır.


  1. Bir Web Sayfası sadece onu okumak ve ona ulaşmak isteyen 'hedef kitle'ye ulaşır.
  2. Web sayfası etkileşimli bir sistemdir. Kullanıcının o web sayfasına bağlanmasının birçok nedeni olabilir, bir konu hakkında daha çok bilgi sahibi olmak, oyun oynamak, alışveriş yapmak, müzik dinlemek... gibi.
  3. İyi hazırlanmış bir web sayfası kişiyi araştırmaya ve sitede daha uzun kalmaya teşvik eder.(Böylece sizin de bu piyasa yeniliklerini kullanıcıya tanıtma şansınız daha fazla olacak)
  4. Sizin devamlı bir uğraş içinde olmanıza gerek yok web sayfalarınız 7 gün 24 saat tüm insanlığa açık olacak ve müşterilere 'dinamik' bir hizmet verecektir.
  5. Web sayfalarınızın kaderi diğer medyalar gibi bir çöp kutusunda sonlanmaz çünkü onlar siz istedikçe 'Sonsuza kadar kullanılabilecek' şekilde yapılandırılmıştır.
  6. Web siteniz size, hiçbir ek masraf gerektirmeden aynı anda binlerce müşteriye hizmet verebilir ve bir çok yeni müşteriyi de kazandıracaktır.
  7. Web siteniz sayesinde tüm dünyaya dagilmis hedef kitleniz olsun olmasın kendinizi tanitir ve ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz. Internet’te online olarak hizmetlerinizi ve ürünlerinizi pazarlar, SATIŞ yapar. Siz uyurken bile!
  8. Web siteniz yani global ofisiniz 7gün 24 saat aralıksız çalışır. böylece personel ve eleman sıkıntısını en aza indirir. Ek mesai ücretleri ödemeniz gerekmez.
  9. Müşterileriniz istedikleri bilgilere ulaşmak için nereye, kime başvuracaklarını düşünmezler. Oturdukları yerden bir adım atmadan istediklerine anında sahip olurlar, anında size ulaşabilirler.

Neler Yaparız?

responsive web tasarım

Responsive Web Tasarım

Yeni kodlama teknikleriyle internet sitelerinizi iPad, iPhone, Android gibi cihazlarda eksiksiz açılacak şekilde programlarız.
blockquote shadow
Arama motorlarıyla %100 uyum (SEO)

Arama motorlarıyla %100 uyum (SEO)

En son site içi optimizasyon ve düzenleme teknikleriyle, internet siteniz arama motorlarında (Google, Yandex, Bing, Yahoo) zaman içerisinde bulunmak istediğiniz kelimelerde ilk sıralarda çıkmaya başlar.
blockquote shadow
HTML5 ve CSS3 programlama

HTML5 / CSS3'ün gücünü birleştiriyoruz

HTML5'in yenilikçi ve güçlü kodlaması, CSS3'ün kullanıcıya yansıyan muhteşem özelliklerini sitelerinizde kullanırız.
blockquote shadow
Kontrol Panelli Web Siteler

Kontrol Panelli Web Siteleri

Linux serverda altyapısı ile güvenli olarak, siteniz için hazırlayıp kodlayacağımız yönetici paneli ile internet sitelerinizi kolayca güncelleyebilirsiniz.
blockquote shadow
Kontrol Panelli Web Siteler

Sosyal medyanın gücünün farkındayız!

Website sayfalarınızın, sosyal medyada beğeni kazanması ve kolayca yayılması için sosyal medya entegrasyonu ile ziyaretçileriniz artması için gerekli düzenlemeleri yaparız.
blockquote shadow