Adalanya Web Tasarım hakkımızda sayfası

Hakkımızda

Adalanya Web Tasarım olarak faaliyet alanınımız internettir. İnternet üzerinde Web Tasarım, Logo ve Banner tasarımımda eğitimli, tecrübeli ve profesyonel ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz. 2006 yılında kurulan web yazılım ofisimiz Adalanya Web Tasarım Ofisi, çağımızın gelişen yazlım teknolojilerine zaman kaybetmeden adapte olmuş ve son çıkan teknolojilerle web sitelerinizi programlayıp güncel tutarak aynı zamanda banner ve logolarınızı tasarlıyor. Bugün günümüzde aynı büyüme ve gelişim hızını koruyarak Web tasarım üzerinde yeniliklere öncülük etmekteyiz.
Hedefimiz Adalanya Web Tasarım Ofisi olarak sektöründe tanınmış bir marka haline getirmektir.

Genç, dinamik, güler yüzlü ve başarılı kadrosuyla günden güne gelişen Adalanya Web Tasarım sırrı müşterilerine verdiği ayırımsız değer ve öenmdir. Her gün inanılmaz bir hızla gelişen ve büyüyen internet sektöründe devamlı kendini geliştiren, yeniliğe, bilgiye yatırımda sınır tanımayan kadromuz, sizlere mükemmel ve kusursuz hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin belirlediği hedeflere ve ihtiyaçlarına kolayca ulaşabilmesi için web alanında Adalanya Web Tasarımdan beklenen web sitesi, logo ve banner konusunda bilgi birikimimizi ve tecrübelerimizi kullanarak müşterimize aktarmak, bunun yanında etkin ve kalıcı çözümler üreterek web tasarıma uzun süre ihtiyaç duymamasını sağlamak misyonumuzdur. Biz müşterilerimizin hedeflerine ulaşmada Internet kullanımından olabildiğince yararlanmalarını ve iş modellerinde internetin verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktayız.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, müşterilere Internet stratejileri geliştirerek danışmanlık yaparak, kesintisiz kaliteli hizmetler sunan müşterilerine her zaman en iyiyi en hızlı şekilde sunan web sitesi, logo ve banner tasarım firması olmaktır.

Felsefemiz

İnternet dünyasında göze çok güzel bir web sayfası gibi görünen fakat standartlara uymayan web sayfaları temsil ettiği firmaya müşteri kaybettirirken, kolay gezilebilen web sayfaları tahmin edilemeyecek derecede kazandırıyor. 10 yıldır bu bilinç ile web sitesi üretip tasarlayan Adalanya Web Site Tasarım Ofisi En iyi web sitesi, temsil ettiği firmaya veya kişiye en çok kazandıran web sitesidir. felsefesi ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Değerlerimiz

Memnun, ve Mutlu Müşteri,
Müşterileri her zaman haklıdır. Memnuniyetiniz için maksimum ve profesyonelce bir performans sergileneceğinden hiç şüpheniz olmasın.

Mantıksal Yaklaşım,
Renkler ve zevkler farklılık gösterebilir, tasarımlarımızda beğeni sağlamak için öncelik olarak müşterilerinizin genelinin zevki ve sitenizi kolay kullanabilmelerini öncelik alıyoruz! Yani öncelik sizin değil müşterilerinizin olmalıdır.

Grafik,
En iyi tasarım, temsil ettiği firmaya en çok kazandıran, firmayı en sadece kolay bir şekilde temsil edebilen tasarımdır.

Tecrübe ve Yaratıcılık,
Marka, Logo , Etkileyici Web Tasarım ve bannerlar, gibi kalıcı ve sıra dışı üstünlükler yaratmak Adalanya Web Tasarım Ofisi için, severek yaptığımız bir sanattır.

Hedefsel Yaklaşım
Her başarılı projenin arkasında akıl dolu stratejiler vardır, en azından bizde böyle!

Adalanya Web Tasarım ile çalışarak ; Profesyonellik, kalite ve ciddiyeti hissedersiniz, gerçek bir hizmet karşılığında en az maliyeti elde edersiniz , içerisine 10 yıllık tecrübe katılmış 7/24 saat ulaşabileceğiniz bir hizmeti satın alırsınız. Proje sonunda, kalbinizden gelen ve yüzünüze yansıyan hafif bir tebessüm ile bizden ayrılır ve sizin için yaptığımız web sitenizi bilgisayarınızın ekranından hiç kapatmadan saatlerce bakmak isteyeceksiniz. Bekliyoruz...

Neler Yaparız?

responsive web tasarım

Responsive Web Tasarım

Yeni kodlama teknikleriyle internet sitelerinizi iPad, iPhone, Android gibi cihazlarda eksiksiz açılacak şekilde programlarız.
blockquote shadow
Arama motorlarıyla %100 uyum (SEO)

Arama motorlarıyla %100 uyum (SEO)

En son site içi optimizasyon ve düzenleme teknikleriyle, internet siteniz arama motorlarında (Google, Yandex, Bing, Yahoo) zaman içerisinde bulunmak istediğiniz kelimelerde ilk sıralarda çıkmaya başlar.
blockquote shadow
HTML5 ve CSS3 programlama

HTML5 / CSS3'ün gücünü birleştiriyoruz

HTML5'in yenilikçi ve güçlü kodlaması, CSS3'ün kullanıcıya yansıyan muhteşem özelliklerini sitelerinizde kullanırız.
blockquote shadow
Kontrol Panelli Web Siteler

Kontrol Panelli Web Siteleri

Linux serverda altyapısı ile güvenli olarak, siteniz için hazırlayıp kodlayacağımız yönetici paneli ile internet sitelerinizi kolayca güncelleyebilirsiniz.
blockquote shadow
Kontrol Panelli Web Siteler

Sosyal medyanın gücünün farkındayız!

Website sayfalarınızın, sosyal medyada beğeni kazanması ve kolayca yayılması için sosyal medya entegrasyonu ile ziyaretçileriniz artması için gerekli düzenlemeleri yaparız.
blockquote shadow